Twenty One Pilots

Czy mówi Ci coś nazwa zespołu Twenty One Pilots? Jeśli choć odrobinę interesujesz się muzyką rozrywkową to na pewno obiła Ci się ona o uszy. Bez wątpienia słyszałeś/aś też najbardziej znany kawałek Pilotsów Stressed Out. Wpadający w ucho singiel promuje czwarty album formacji Bluffyface (2015). Jeśli chcesz usłyszeć Pilotsów na żywo podczas tegorocznej trasy EMØTIØNAL RØADSHØW TOUR 2016 pośpiesz się zanim zostaniesz bez biletu. Zapraszamy!

 1. Geneza - W 2009 roku Tyler Joseph wraz z grupą przyjaciół z Ohio postanowił nagrać i wydać niezależną płytę. Ostatecznie z całej grupy pozostali tylko Tyler i Josh Dun zakładając formację Twenty One Pilots. W ciągu zaledwie siedmiu lat duet zdążył wydać cztery albumy, zdobyć liczne nagrody, podbić ogólnoświatowe listy przebojów i zjednać sobie miliony fanów począwszy od rodzinnego Ohio aż po najdalsze zakątki Australii.
 2. Skąd nazwa zespołu? - Nazwa grupy pochodzi ze sztuki Arthura Millera Wszyscy moi synowie opowiadającej losy mężczyzny, który podczas II Wojny Światowej świadomie sprzedawał wadliwe podzespoły do samolotów armii Stanów Zjednoczonych powodując śmierć 21 pilotów.
 3. Tyler Joseph - Lider i dusza 21 Pilots. Pisze teksty piosenek, czasami aranżując wiersze własnego autorstwa. Rapuje i gra na ukulele, pianinie, gitarze basowej, syntezatorze, akordeonie i kilku innych instrumentach.
 4. Niedoszła gwiazda NBA - Tyler jako nastolatek marzył, aby zostać gwiazdą boisk NBA. Legenda mówi, że trenerką przyszłego muzyka była jego matka. Pani Joseph zmuszała młodego Tylera do codziennego oddawania 500 rzutów do kosza i nie pozwalała mu jeść aż do końca treningu. Jeśli wierzyć tej historii nic dziwnego, że Tyler wybrał karierę muzyczną.
 5. Josh Dun - Jego rodzice zabraniali Joshowi słuchania rocka i rapu, ale za to pozwolili mu na ćwiczenie gry na perkusji w piwnicy. Czy nauka nie poszła w las możemy się przekonać słuchając nagrań 21P.
 6. Schizo Pop - Zespół wydał dwa albumy na własną rękę i dwa następne poprzez międzynarodową wytwórnię. Postawą Twenty One Pilots jest hip hop, ale fuzja gatunków sprawia, że brzmienie zespołu jest bardzo trudne do zaszufladkowania.
 7. Chłopcy w kominiarkach - Znakiem rozpoznawczym zespołu jest kominiarka. Josh i Tyler bardzo często wychodzą na scenę ubrani właśnie w tego rodzaju nakrycia głowy. Kominiarka stała się atrybutem na tyle popularnym wśród sympatyków zespołu, że koncerty Twenty One Pilots są pełne fanów z ukrytymi za kominiarką twarzami.
 8. EMØTIØNAL RØADSHØW TOUR 2016 wyprzedana - Niełatwo dostać bilety na Twenty One Pilots. Zainteresowanie koncertami północnoamerykańskiego duetu jest tak ogromne, że bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Na szczęście istnieje Ticketbis gdzie zawsze można dostać bilety nawet na wyprzedane koncerty i trasy.
 9. Koncert w Polsce - Jesienią 2016 zespół wystąpił na jedynym w Polsce koncercie. Tysiące fanów wzięło udział w koncercie Twenty One Pilots 3 listopada w stołecznej Sali Torwar. Ci, którym nie udało się kupić biletów na koncert w Polsce, mogą wybrać któreś z pozostałych wydarzeń tegorocznej trasy. Rzuć okiem na dostępne bilety, posłuchaj Stressed Out i innych hitów na żywo!

Gdzie

 • Wszystkie
 • Australia
 • Nowa Zelandia
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

TSB Bank Arena, Wellington, Nowa Zelandia
Od 104,67 USD 432,31 zł Pozostało/y 9 bilety
Od 104,67 USD Pozostało/y 9 bilety
Zobacz bilety
Vector Arena, Auckland, Nowa Zelandia
Niedostępne
Niedostępne
Brisbane Entertainment Centre, Brisbane, Australia
Od 83,32 USD 344,12 zł Pozostało/y 63 bilety
Od 83,32 USD Pozostało/y 63 bilety
Zobacz bilety
Adelaide Entertainment Centre, Adelaide, Australia
Od 90,71 USD 374,63 zł Pozostało/y 25 bilety
Od 90,71 USD Pozostało/y 25 bilety
Zobacz bilety
Rod Laver Arena, Melbourne, Australia
Od 93,39 USD 385,73 zł Pozostało/y 75 bilety
Od 93,39 USD Pozostało/y 75 bilety
Zobacz bilety
Qudos Bank Arena, Sydney, Australia
Od 94,07 USD 388,51 zł Pozostało/y 58 bilety
Od 94,07 USD Pozostało/y 58 bilety
Zobacz bilety
Perth Arena, Perth, Australia
Od 94,07 USD 388,51 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 94,07 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.