Puchar Świata w Skokach Narciarskich

Jeśli oglądanie konkursu skokow narciarskich jest dla Ciebie synonimem dobrej zabawy to nie zwlekaj dłużej - najlepsze bilety na Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2017 już są dostępne na portalu Ticketbis! Skoki narciarskie od kilkunastu lat cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością, ale w tym roku zainteresowanie tą dyscypliną sportu jest wyjątkowo duże, a to wszystko dzięki fantastycznym wynikom polskich skoczków. Kibice przybywają na trybuny tysiącami, aby obejrzeć sukcesy Kamila Stocha, Piotra Żyły, Macieja Kota i reszty młodych sportowców na żywo.

Początkowo jedynym polskim akcentem w kalendarzu Pucharu Świata były zawody w Zakopanem. Jednak z powodu wspaniałej atmosfery, jaka od lat panuje podczas konkursów w Polsce, Międzynarodowa Federacja Narciarska zdecydowała się, aby najlepsi skoczkowie z całego świata odwiedzali nie jedną, a dwie polskie miejscowości. W ten sposób w 2013 roku po raz pierwszy obok Zakopanego, także Wisła stała się gospodarzem konkursu Pucharu Świata. Od razu okazało się, że była to dobra decyzja, ponieważ polscy kibice stworzyli wspaniałą atmosferę.

Konkursy w Zakopanem i w Wiśle co roku przyciągają tysiące kibiców

Świetna zabawa jaka towarzyszy rywalizacji to wizytówka polskich zawodów w skokach narciarskich. Zarówno trybuny skoczni w Wiśle jak i w Zakopanym nigdy nie świecą pustkami. Zainteresowanie konkursami PŚ przyciąga w polskie góry tysiące kibiców różnych narodowości. W styczniu 2017 roku po raz kolejny będziemy świadkami starcia najlepszych skoczków świata na skoczni im. Adama Małysza znajdującej się w jego rodzinnym mieście. Czy któremuś z polskich skoczków uda się powtórzyć sukcesy naszego mistrza? Czy może tym razem to Austriacy lub Niemcy będą górą? Najlepiej przekonać się o tym na własne oczy. Portal Ticketbisoferuje bilety na skoki narciarskie 2017 w Wiśle i Zakopanem. Jest to szansa bycia częścią wspaniałego wydarzenia. Niezależnie od temperatury powietrza, gwarantujemy Państwu, że będzie gorąco!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Niemcy
  • Polska
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia: Polska

Wielka Krokiew, Zakopane, Polska
14:45 Seria próbna/Trial round
16:00 Konkurs drużynowy HS-134/Team Competition
Od 108,2 USD 446,88 zł Pozostało/y 28 bilety
Od 108,2 USD Pozostało/y 28 bilety
Zobacz bilety
Wielka Krokiew, Zakopane, Polska
14:30 Seria próbna / Trial round
16:00 Konkurs indyywidualny HS-134 / Individual competition
Od 133,05 USD 549,5 zł Pozostało/y 73 bilety
Od 133,05 USD Pozostało/y 73 bilety
Zobacz bilety

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

Mühlenkopfschanze, Willingen (Upland), Niemcy
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Mühlenkopfschanze, Willingen (Upland), Niemcy
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Mühlenkopfschanze, Willingen (Upland), Niemcy
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Mühlenkopfschanze, Willingen (Upland), Niemcy
Od Pozostało/y 0 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.