KSW

Masz już bilety na najbliższą galę KSW? Konfrontacja Sztuk Walki, czyli polskie stowarzyszenie zajmujące się organizacją i promocją walk MMA, jest największą tego rodzaju organizacją w Europie. Na imprezach, zazwyczaj uczestniczy ośmiu zawodników (i zawodniczek bo od 19 edycji także odbywają się walki kobiet). W klatkach możemy zobaczyć najlepszych zawodników nie tylko z Polski, ale z całego świata. 

Pierwsza gala Konfrontacji Sztuk Walki odbyła się w 2004 roku w Warszawie. Od tego czasu sama organizacja, jak i grono jej wielbicieli i zawodników biorących udział w walkach, znacznie się rozrosły. Stolica gościła w sumie połowę dotychczasowych imprez. Innymy miastami, w których odbyły się gale są m.in: Wrocław, Gdańsk, Katowice, Kraków i Londyn. KSW współpracuje ze stowarzyszeniami mieszanych sztuk walki z innych krajów, wypożyczając i wymieniając zawodników. Po ponad dziesięciu latach doczekalimy się 38 edycji tej jakże popularnej imprezy przyciągającej na areny tysiące fanów z całego świata. Tym razem gala zawita na monumentalny Stadion Narodowy w Warszawie.

KSW 38 odbędzie się 27 maja w na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Całkiem niedawno mogliśmy być świadkami gali KSW 37. W grudniu Konfrontacja powróciła do Krakowa gdzie w klatce na nowoczesnej Tauron Arenie rękawice skrzyżowali m.in Mariusz Pudzian Pudzianowski i Paweł Popek Rak. Sprawdź, gdzie odbędzie się kolejna gala KSW i zobacz najlepsze walki z udziałem elity polskiego i zagranicznego MMA na własne oczy! Obejrzyj niebezpieczne i trzymające w napięciu pojedynki na ringach i w klatkach. Kibicuj najlepszym zawodnikom na żywo z trybun! Nie zwlekaj, Twoje bilety na KSW już czekają na Ciebie na Ticketbis!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Polska
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia: Polska

Stadion Narodowy, Warszawa, Polska
Od 12,31 USD 50,85 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 12,31 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.