Impact Festival

System Of A Down i Linkin Park będą headlinerami piątej edycji Impact Festival 2017! Bilety na koncert Linkin Park i SOAD w Krakowie już w sprzedaży na Ticketbis.

Niebawem poznamy kolejne zespoły, które uzupełnią line-up przyszłorocznego festiwalu. 

Impact Festival 2017 odbędzie się w dniach 15-17 czerwca w Krakowie!

Po roku przerwy fani mocnego brzmienia będą mieli okazję ponownie wziąć udział w najbardziej metalowym festiwalu w Polsce. Impact Festival doczekał się piątej edycji. W poprzednich latach impreza miała miejsce na łódzkiej Atlas Arenie i na lotnisku Bemowo w Warszawie oferując polskiej publiczności koncerty takich gwiazd jak Black Sabbath, Slipknot, Ramstein, Red Hot Chili Peppers, Slayer, Korn, Aerosmith, Godsmack czy Gojira. Rok w rok, bilety na Impact Festival rozchodzą się w mgnieniu oka. Tym razem gwoździem wieczoru będzie System Of A Down. Amerykanie ormiańskiego pochodzenia wracają do Polski po trzech latach, aby znowu rozgrzać scenę do czerwoności wszystkim dobrze znanymi utworami, wsród których na pewno nie zabraknie największych hitów zespołu takich jak Chop Suey!, Toxicity czy B.Y.O.B.


Gdzie

  • Wszystkie
  • Polska
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia: Polska

Tauron Arena, Kraków, Polska
Karnet dwudniowy: 15 i 17.06
June 15th and 17th
Od 172,26 USD 710,54 zł Pozostało/y 16 bilety
Od 172,26 USD Pozostało/y 16 bilety
Zobacz bilety
Tauron Arena, Kraków, Polska
Od 81,46 USD 336 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 81,46 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Tauron Arena, Kraków, Polska
Od 86 USD 354,76 zł Pozostało/y +100 bilety
Od 86 USD Pozostało/y +100 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.