Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp., Polska

Grand Prix Polski Gorzów 2017

Żużlowe Grand Prix wraca do Polski już w sierpniu a wraz z nim mnóstwo świetnej zabawy dla tysięcy miłośników czarnego sportu. A Ty? Czy chcesz obejrzeć speedway'owe mecze na torze im. Edwarda Jancarza w Gorzowie na żywo? Nic prostszego! Na Ticketbis Polska znajdziesz najlepsze bilety na gorzowskie Grand Prix 2017. Nie zwlekaj! Zobacz na własne oczy jak powiedzie się walczącym o podium Maciejowi Janowskiemu i Bartoszowi Zmarzlikowi. 

Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim to drugie w tegorocznym sezonie indywidualnych mistrzostw świata biegi rozgrywane w Polsce. W maju będziemy świadkami GP Polski na warszawskim Stadionie Narodowym, a już w październiku żużel odwiedzi toruńską Motoarenę czyli jeden z najbardziej ulubionych przez kibiców torów w naszym kraju. 

Kilka słów o gorzowskim stadionie

Położony pomiędzy ulicami Kwiatową i Jasną stadion żużlowy im. Edwada Jancarza (Stadion Stali Gorzów) został oddany do użytku w 1951 roku. Na inaugurację toru rozegrano turniej o Stalowy But. Dzięki inwestycji ok. 40 mln zł i wiążącym się z nią przebudowom, najpierw w 2003 roku, a następnie w latach 2008 – 2011 obiekt przerodził się w nowoczesny stadion mogący pomieścić ponad 15.000 kibiców na dwóch trybunach (dolnej i górnej) oprócz ok. 2.000 miejsc stojących. Obecny rekord toru wynosi 58,00 sek. i został on ustanowiony w maju 2002 roku przez Duńczyka Nielsa K. Iversena broniącego barw Stali Gorzów Wielkopolski w meczu ekstraligowym przeciwko Stelmetowi Zielona Góra.

Szukasz biletów na Grand Prix Polski 2017 w Toruniu? Kliknij tutaj!


Informacje
Godzina rozpoczęcia może ulec zmianie
Time to be confirmed

Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

Ticketbis jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Grand Prix na Żużlu

Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.