Tauron Arena, Kraków, Polska

Ennio Morricone Kraków

Bilety na koncert Ennio Morricone w Polsce już są dostępne na Ticketbis! Żywa legenda muzyki filmowej, kolejny rok z rzędu wystąpi przed polską publicznością, racząc tysiące fanów swoją wspaniałą muzyką. Kraków będzie miastem, które ugości to unikalne wydarzenie. Występ zapewne przyciągnie do dawnej stolicy Polski tysiące miłośników legendarnego, włoskiego kompozytora.

Przypomnijmy, że Morricone w zeszłym roku odwiedził już Wrocław, a najlepsze bilety na koncert w stolicy Dolnego Śląska zostały wyprzedane w przeciągu kilku godzin. Ze względu na ogromny sukces zeszłorocznego koncertu i na olbrzymie zainteresowanie muzyką Włocha w naszym kraju, Morricone postanowił odwiedzić Polskę ponownie. Tym razem kompozytor wystąpi na deskach krakowskiej Tauron Areny w towarzystwie Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej.

60 lat twórczości Ennio Morricone na jedynym koncercie w Polsce

Ennio Morricone już od 60 lat tworzy wspaniałą muzykę (tegoroczne tournée nosi nazwę 60 Years Of Music World Tour), komponując przede wszystkim ścieżki dźwiękowe do filmów. W ciągu sześciu dekad Włoch zdążył nam udowodnić, że w pisaniu muzyki filmowej nie ma sobie równych. Znane wszystkim utwory skomponowane przez Morricone mówią same za siebie. Kto z nas nie rozpozna melodii takich filmów jak Dobry, Zły i Brzydki, Misja, Kill Bill czy najnowszy film Quentina Tarantino Nienawistna ósemka.

A czy istnieje lepszy sposób na delektowanie się tą wspaniałą muzyką niż słuchanie jej wykonywanej na żywo przez orkiestrę pod batutą samego mistrza? Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w koncercie zapraszamy do Krakowa na wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które nie pozostawi nikogo obojętnym. Nie zwlekaj i zdobądź swoje bilety na Ennio Morricone za pomocą Ticketbis!


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

Ticketbis jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Ennio Morricone

Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.