David Guetta

David Guetta to aktualnie jeden z najbardziej znanych Dj-ów i producentów muzycznych na świecie. Ten francuski muzyk zaczynał miksować i pracować jako DJ już jako nastolatek. Pierwszy swój album studyjny wydał w 2001 roku (Just a Little More Love), ale to później jego kariera nabrała rozpędu. Płyta One Love wydana w roku 2009 zawiera piosenki, które okazały się hitami na całym świecie. DJ postawił na współpracę ze znanymi muzykami i wokalistami, między innymi z Kelly Rowland (utwory When Love Takes Over, It's the Way You Love Me i Choose), Akonem (Sexy Bitch), Estelle (piosenka One Love) i Will.I.Am (On the Dancefloor oraz I Wanna Go Crazy). Z tym ostatnim pracował również przygotowując piosenkę I Gotta Feeling zespołu The Black Eyed Peas. Po sukcesach tych utworów pojawiły się nominacje do nagród Grammy i światowe trasy koncertowe. David nie zamierzał jednak zwalniać tempa, wręcz przeciwnie - nagrał hit Scream z Kelis oraz kilka piosenek z Rihanną (Who's That Chic, a później jeszcze Phresh Out the Runway oraz Right Now). Album Nothing but the Beat, na którym można usłyszeć między innymi Flo Ridę, Nicki Minaj, Ushera, Ludacrisa czy Avicii, przyniósł Guettcie międzynarodową sławę oraz tytuł najbardziej znanego DJ-a na świecie.

Zobacz, gdzie David Guetta wystąpi wkrótce! Posłuchaj hitów autorstwa tego DJ-a na żywo i przeżyj niezapomniane emocje! Bilety już są dostępne na Ticketbis, nie zwlekaj!


Gdzie

  • Wszystkie
  • Austria
Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Nadchodzące wydarzenia międzynarodowe

Krieau Wien, Wien, Austria
Od 114,61 USD 467,4 zł Pozostało/y 20 bilety
Od 114,61 USD Pozostało/y 20 bilety
Zobacz bilety
Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.