Estádio da Luz, Lisboa, Portugalia

Benfica - Borussia Dortmund

Kibice drużyny przyjezdnej powinni zasiąść w sektorze gości "Away Fans Section". Ticketbis nie ponosi odpowiedzialności za działania podjęte przez organizatorów wobec kibiców zespołu gości próbujących dostać się do innych sektorów stadionu.

Czy jesteś ciekaw/a kto w tym roku wygra Ligę Mistrzów? Kandydatów jest sporo, ale zwycięzca może być tylko jeden. Kup bilety na Benfica - Borussia Dortmund i zobacz w akcji najlepszych piłkarzy na świecie prowadzących swoje drużyny do mistrzostwa w najważniejszym klubowym turnieju jaki istnieje. Czy którejś z drużyn uda się położyć kres hegemonii hiszpańskich klubów? Przekonaj się o tym na własne oczy wprost z trybun Estádio da Luz! Na naszej platformie znajdziesz bilety na Ligę Mistrzów, w tym także na finał Ligi Mistrzów 2017 w Cardiff. Wszystkie zamówienia są w 100% zabezpieczone przez Ticketbis.


Najbezpieczniejszy sposób zakupu

Ponad 300 specjalistów gwarantuje autentyczność Twoich biletów.

Zaufaj liderowi

Ticketbis jest wiodącą platformą do kupna i sprzedaży biletów, gdziekolwiek jesteś.

Wszystkie płatności są realizowane w PLN. Orientacyjne ceny w USD są podane jedynie w celach informacyjnych.

Filtruj według

Lokalizacja Dostępne Cena za bilet Płać nawet w 12 ratach Cena za bilet

Inne wydarzenia Liga Mistrzów 1/8 finału

Używamy plików cookie, aby poprawić nasze serwisy internetowe. Zakładamy, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie, jeśli kontynuujesz przeglądanie strony. Dowiedz się więcej o Zasady dotyczące plików cookie tutaj.